Kde môžem sledovať Veľkú cenu Kanady formuly 1 2018 naživo v televízii?

Aký Film Vidieť?

Pochod Lewisa Hamiltona k ďalšiemu titulu Formule 1 2018 utrpel koncom mája neúspech, keď sa umiestnil na tretej priečke Veľkej ceny Monaka. Do Montrealu smeruje s náskokom 14 bodov pred najbližším rivalom Sebastianom Vettelom. Daniel Ricciardo z Red Bullu, ktorý vyhral posledný výjazd, je 24-bodovým Vettelom.

Sprievodca televíznym pokrytím formuly 1 2018: VC Kanady, naživo z okruhu Gilles Villeneuve

Všetci sa majú lepšie ako Ricciardov mladý kolega Max Verstappen hrozilo, že niekomu headbutt počas tlačovej konferencie pred pretekmi potom, čo sa ho novinári pýtali na jeho zlý priebeh formy (momentálne je na šiestom mieste v rebríčku, keď v Monaku skončil na 9. mieste).

Zistite, ako môžete sledovať preteky naživo v televízii, s podrobnými informáciami o Sky Sports a kanáli 4 nižšie.

• Šport v kalendári TV 2018

Kvalifikácia: sobota 9. júna

Živé vysielanie je na Sky Sports F1, s kvalifikácia so začiatkom o 19:00. Hlavné prvky zapnuté Kanál 4 od 22.55 h.

vyšlo halo infinite

Deň pretekov: nedeľa 10. júna

Živé vysielanie je na Sky Sports F1, s závod so začiatkom o 19.10 h . Hlavné prvky zapnuté Kanál 4 od 22:40.

Kde inde môžem sledovať Veľkú cenu Kanady?

Program BBC Radio 5 Live Sports Extra má kvalifikačné pokrytie v sobotu od 18.55 h. Samotné pokrytie závodu je v nedeľu na 5 Live od 18:30.