Bulharsko v. Anglicko: Ako sledovať kvalifikáciu na Euro 2020 v televízii a naživo

Aký Film Vidieť?

čo to znamená, keď vidíte 666

Anglicko nastupuje do Bulharska, keď kvalifikačná kampaň na Euro 2020 vstupuje do poslednej postupky.

Po tejto reprezentačnej prestávke zostanú Three Lions v skupine A iba dva zápasy, počas tejto prestávky si však už nemôžu zabezpečiť svoje miesto na Euro 2020.

Anglicko v piatok večer prepadlo v Českej republike šokujúcu porážku 2: 1, čo znamená, že obe strany sú vyrovnané na čele tabuľky, hoci má Anglicko zápas v ruke.

• Prípravky v Anglicku: Nadchádzajúce hry, časy vo Veľkej Británii, ako sa pozerať

Muži Garetha Southgate zdolali vo Wembley predtým v kampani Bulharsko 4: 0.

Harry Kane strelil hetrik, zatiaľ čo Raheem Sterling medzi dvoma gólmi skóroval.

RadioTimes.com zhrnul všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako sledovať hru Bulharsko proti Anglicku v televízii a online.

Koľko je hodín hra Bulharsko - Anglicko?

Bulharsko v. Anglicko začne o 19:45 na Pondelok 14. októbra 2019 .

Ako sledovať a vysielať naživo Bulharsko v Anglicku

Niektoré z našich článkov obsahujú kontextové pridružené odkazy. Kliknutím na tieto podporíte nás, pretože pri nákupe môžeme získať províziu. Neexistujú pre vás žiadne ďalšie náklady a nikdy nedovolíme, aby to ovplyvňovalo náš obsah.

Fanúšikovia sa môžu naladiť a sledovať hru zadarmo na ITV1 .

Zápas môžete tiež vysielať naživo prostredníctvom centra ITV Hub na rôznych zariadeniach vrátane notebookov, smartfónov a tabletov.

Kto vyhrá? RadioTimes.com hovorí ...

Anglicko bude rozhodnuté, že nenechá vkĺznuť do seba uspokojenie a zničiť ich kvalifikačnú kampaň takmer bez poškvrny.

Sterling a Kane budú dúfať, že budú pokračovať vo svojich horúcich pruhoch na medzinárodnej úrovni, čo je skvelá šanca pre Tammy Abrahama, Jadona Sancha a ďalšie mladé zbrane, aby zasiahli a zabudli na českú prehru.

Predpoveď: Bulharsko 0-2 Anglicko